Трудовий колектив селищної ради одноголосно схвалив новий колективний договір

  • 908

Фото без опису10 лютого 2022 року відбулися збори трудового колективу Драбівської селищної ради. На порядок денний були винесені питання життєдіяльності трудового колективу. Зокрема, щодо розгляду та схвалення проекту Колективного договору Драбівської селищної ради на 2022-2025 роки, в тому числі правил внутрішнього трудового розпорядку, а також погодження кількісного та персонального складу комісії з питань вирішення індивідуальних трудових спорів.

У ході соціального діалогу було обговорено аспекти регулювання трудових відносин та гарантій зайнятості трудового колективу, оплати праці, заохочень працівників та інші.

З метою врегулювання конфліктних ситуацій, що можуть відбуватися в трудовому колективі було вирішено погодити склад комісії з вирішення індивідуальних трудових спорів у кількості 5 осіб та запропоновано включити до складу комісії начальника відділу соціального захисту населення Тетяну  Перепелицю, старосту  селищної ради Єгора Вигулярного, діловода   Михайла Костяного, начальника відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури Володимира Кутового, начальника служби у справах дітей Лесю Гайдай. Пропозиція була схвалена трудовим колективом та підтверджена поіменним голосуванням.