У Драбівській громаді воїнам-інтернаціоналістам виплатили матеріальну допомогу

Фото без описуВідповідно до розпорядження Драбівського селищного голови  Світлани ОРЕЛ, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ої річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан воїнам-інтернаціоналістам, які живуть на території Драбівської громади, виплатили матеріальну допомогу.

Так, одноразову адресну матеріальну допомогу станом на 15.02.2022 отримали 46 воїнів-інтернаціоналістів, які перебувають на обліку у відділі соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради. Загалом на такі виплати із бюджету громади витратили 23 000 грн.

Також, для підтримки громадської організації воїнів –інтернаціоналістів із селищного бюджету на 2022 рік виділено кошти у сумі 15 000 грн.

Довідково.

Учасників бойових дій на території інших держав в Україні вшановують щороку 15 лютого. Пам’ятна дата встановлена Указом Президента України у 2004 році та присвячена закінченню виведення військ  колишнього СРСР з території  Республіки Афганістан.