Проведено засідання постійних комісій селищної ради

  • 181

 

У ході підготовки до чергової 22 сесії селищної ради постійні комісії розпочалиФото без опису розгляд питань порядку денного. Сьогодні, 16 лютого 2022 року, відбулося засідання двох постійних комісій селищної ради. У роботі комісій взяли участь начальники відділів виконавчого апарату та виконавчих органів селищної ради, старости та жителі населених пунктів Драбівської територіальної громади.

Комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою розглянула питання, які стосувалися надання  дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості); на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в тимчасове користування на умовах оренди; затвердження технічної  документації та про передачу у власність громадянам земельних ділянок, що знаходяться на території Драбівської селищної ради.

Комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва обговорила та схвалила звіти про виконання бюджету  Драбівської селищної територіальної громади за 2021 рік, про виконання Програми соціального, економічного та культурного розвитку Драбівської селищної територіальної громади за 2021 рік, розглянула проєкти рішень про внесення змін до бюджету Драбівської територіальної громади на 2022 рік, до програм селищної ради, які забезпечують соціальний та культурний розвиток населення. Також депутатами опрацьовано та підтримано План реалізації Стратегії розвитку Драбівської громади на період 2022-2024 роки, Програму підтримки Золотоніського батальйону територіальної оборони в/ч 7323 на 2022 – 2025 роки. Після обговорення комісії рекомендували профільні питання, із внесеними змінами та доповненнями, до розгляду на черговій сесії, проведення якої заплановано на 25 лютого 2022 року.