«Вибудовуємо ефективну модель тероборони на Черкащині», – Олександр Скічко на сесії обласної ради

  • 212

Ефективну модель територіальної оборони продовжують вибудовувати на Черкащині. Про це сказав голова ОДА Олександр Скічко на позачерговій сесії обласної ради. На ній розглядали питання спрямування коштів на матеріально-технічне забезпечення бригади тероборони області. 

Фото без опису

 

– Сьогодні, в День Єднання, відбулась позачергова сесія обласної ради, на якому ми спрямували 3,5 млн грн на матеріально-технічне забезпечення бригади тероборони області, – пояснив очільник області. – Наголошую саме на слові «потрібні» і прошу не спекулювати сумою. Спільно з військовими ми формуємо потребу й оперативно фінансово її забезпечуємо. Це кошти не на зброю чи військову техніку (то сфера повноважень Збройних Сил України). Наше завдання на рівні області – облаштувати місця дислокації, що ми й робимо.

Фото без описуФото без опису

Як додав Олександр Скічко, нині в області працюють і з населенням. Зокрема, тут розробили карти-схеми розміщення захисних споруд із усією потрібною інформацією, а також пам’ятки порядку дій населення в разі оголошення евакуації. Усе це вже отримали тергромади для поширення.

Відзначимо, до бригади територіальної оборони області входять 5 батальйонів, що діють у чотирьох районах Черкащини та в Черкасах. Для них визначені місця дислокації, кімнати озброєння та відпочинку резервних груп. На сьогодні військові частини територіальної оборони за штатом мирного часу укомплектовані на 75%, військового – на 100%.

 

 

Пресслужба ОДА