Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

  • 214

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

На підставі розрахунку Потреби в коштах на оплату Електрична енергія (з урахуванням розподілу)) на 2022 рік виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

1. Предмет закупівлі за кодом ДК 021:2015 – 09310000-5 – електрична енергія на 2022 рік;

2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-16-000981-c;

3. Переговорна процедура (скорочена) ;

4. Очікувана вартість закупівлі: 1144918.50 грн (один мільйон сто сорок чотири тисячі дев’ятсот вісімнадцять  грн. 50 коп) з ПДВ.;

5. Обсяги закупівлі– електрична енергія – 208167  кВт/год.

6. Строк поставки – по 31 грудень 2022 року;

7. Технічні та якісні характеристики:

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару.

Параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним в ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності».

Технічні, якісні характеристики товару за предметом закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим чинним нормативним актам чинного законодавства (державним стандартам, технічним умовам тощо), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля. 

Безперервне постачання електричної енергії.

Товар повинен відповідати вимогам безпеки руху, охорони праці, екології та пожежної безпеки. Учасник гарантує, що товар (електрична енергія) є таким, що не має негативного впливу на навколишнє довкілля та передбачає застосування необхідних заходів із захисту довкілля, тобто учасник гарантує, що технічні, якісні характеристики предмета закупівлі відповідають встановленим законодавством нормам.

 Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат, які можуть бути ним понесені у ході виконання договору про постачання електричної енергії Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, передбаченому виробничими та організаційно-розпорядчими документами Замовника з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами).

Мета використання Товару: для побутових потреб

 Розрахунок потреби в електричній енергії на 2022 рік з економічним обґрунтуванням на використання електричної енергії, виходячи з основних виробничих показників:

- фактичних видатків у 2021 році;

- забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

- забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків з бюджету протягом бюджетного періоду.

Фото без опису