До уваги чорнобильців!

До уваги чорнобильців!

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради інформує громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи про наступне.

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» чорнобильцям  Драбівської громади, у 2022 році надаються такі послуги:

- безкоштовне отримання ліків за рецептами лікарів (Комунальне підприємство «Драбівська центральна районна аптека №11 Черкаської обласної ради» за адресою смт Драбів, вул. Центральна, 30);

- позачергове (першочергове) зубопротезування (Комунальне некомерційне підприємство «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради за адресою: смт Драбів, вул. Садова, 1 Б).

За додатковою інформацією звертатися: смт  Драбів,  вулиця Центральна, 69,  каб. 205, 206. Довідки за тел. 0678417288.