«Ми прагнемо миру, але маємо бути готові до будь-якого розвитку подій», – Олександр Скічко на нараді обласного міжвідомчого штабу

  • 150

«Ми прагнемо миру, але маємо бути готові до будь-якого розвитку подій», – Олександр Скічко на нараді обласного міжвідомчого штабу

Фото без описуАлгоритм дій із убезпечення населення, стабільної роботи органів державної влади й інфраструктури області сьогодні обговорили на нараді  під головуванням очільника Черкащани Олександра Скічка. У ній також взяли участь військові, силовики та керівники районів.

Вирішують нагальні питання у межах обласного міжвідомчого штабу. Як наголосив голова ОДА, кожен відповідальний готовий належно реагувати.

Фото без опису– Сьогодні наша країна, як ніколи, потребує зважених дій кожного з нас, – сказав Олександр Скічко. – Ми прагнемо миру, але маємо бути готові до будь-якого розвитку подій! Прошу всіх черкащан не піддаватися паніці та зберігати критичне мислення. 

Також на Черкащині продовжують працювати над формуванням сил територіальної оборони. 

– Рухаємось за чітким планом, – зауважив голова ОДА. – Дякую всім громадам, хто вже спрямував додаткові кошти на тероборону. 

Фото без описуДодамо, що до команди очільника області у статусі радника долучився генерал-майор Ігор Табурець. Він також є радником Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.