Сумуємо. Пам'ятаємо. Співчуваємо...

  • 217

Фото без опису

 

23 лютого, раптово зупинилося серце депутата Драбівської селищної ради САМОЙЛЕНКА ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА.

Неочікувано пішла за межу молода  людина, хороший батько та сім’янин, директор фермерського господарства «АГРОСТАР».    Він  ніколи не був байдужим до проблем односельців, людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Побудував будинок, виростив двох дітей, мав далекоглядні плани на майбутнє.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й інших людей, які знали  Олександра Володимировича.

Голова Драбівської селищної територіальної громади, депутати селищної ради, виконавчий комітет, працівники апарату селищної ради,    висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті голови постійної комісії селищної ради, гарного чоловіка, люблячого батька, хорошого сина.

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть… Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

Нехай світла пам’ять про  Олександра Володимировича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.