УВАГА  !  УВАГА ! УВАГА !

УВАГА  !  УВАГА ! УВАГА !

На території Черкаської  області з 22.00 вечора  до 6.00 ранку діє комендантська година.

Відповідне розпорядження підписано головою ОДА Олексадром Скічком згідно з Указом Президента України  «Про введення воєнного стану в Україні»  та Законом України «Про правовий режим воєнного стану».

У цей час  заборонено перебувати на вулиці і в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень.

Їх мають виключно працівники підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність населення.

Комендантський патруль має право затримати людину і перевірити документи.

У разі необхідності комендантський патруль може проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу і вантажів, службових приміщень і житла затриманих громадян.

При умисному опорі може застосувати фізичну силу або спецзасоби.

Введення комендантської години - вимушена міра заради безпеки наших жителів.

Просимо з розумінням поставитися до цього.

Будьте вдома з родиною. Бережіть себе.