Вічна пам'ять ГЕРОЮ...

  • 4105

Сумна і трагічна звістка знову сколихнула Драбівщину.

 8 березня 2022 року у боях за Україну від тяжкого поранення загинув наш земляк – драбів’янин Валерій Білоус.

Валерій Миколайович БІЛОУС, 1986 року народження, уродженець смт Драбів, служив у військовій частині А0281, 95-ї ОКРЕМОЇ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ.

Маючи педагогічний фах, працюючи учителем історії спочатку в Драбівському, потім у Перервинцівському навчально-виховному комплексі, та добре знаючи про доблесні подвиги наших дідів-прадідів, будучи справжнім патріотом, у 2019 році Валерій Миколайович вступив на військову службу до Збройних Сил України за контрактом. Унаслідок ворожого вогню Валерій отримав важке поранення. Захиснику оперативно було надано медичну допомогу та врятувати його життя не вдалося.

 

Валерій був відповідальним педагогом, стриманим військовим, добрим та щирим другом, а головне люблячим сином та братом, патріотом нашої держави.

Немає слів, щоб передати біль, розпач через непоправну втрату!!!

Схиляю голову та низько вклоняюсь батькам Героя Світлані Петрівні та Миколі Григоровичу. Щиро співчуваю рідним братам та сестрі ГЕРОЯ.

 Нехай добрий світлий спомин про Валерія Миколайовича назавжди залишиться у серцях рідних, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував.  Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.  Поділяємо біль та горе рідних.

Ніколи не пробачимо цього агресору. Ніколи не забудемо!

Рафалівка провела в останню путь героя-воїна! | Рафалівська територіальна  громада