Вітання працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.
Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей. Працівники житлово-комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці і двори.
Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні побутового обслуговування населення громади, саме ви забезпечуєте мешканців необхідними товарами і послугами, піклуєтесь про розширення їх спектру, задоволення потреб. На ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення якісної життєдіяльності громади.
Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!

З повагою, голова Драбівської селищної ради
Світлана ОРЕЛ