До уваги сімей/осіб, які переїхали до Драбівської громади з міст, де ведуться бойові дії!
???? Драбівська селищна рада надає гуманітарну допомогу, яку отримала громада, а саме засоби особистої гігієни (памперси, вологі та сухі серветки, шампунь, мило, зубні щітки та пасти, засоби для жіночої гігієни, одноразові пелюшки, лезо для бриття, гель для душу та ін.), одягом та взуттям (чоловічий, жіночий, дитячий різних вікових категорій), дитячим харчуванням.

? Щоб отримати гуманітарну допомогу, Вам необхідно звернутися за адресою: смт Драбів, вул. Центральна, 69, Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» каб. 422, 401 та за тел. 096-756-92-62, 068-62-32-001.