Шановні жителі громади!
Фото без описуДрабівська селищна рада запрошує громадян долучитися до прибирання прилеглих територій власних будинків, пам’ятних місць та парків у населених пунктах громади.
Водночас нагадуємо і про необхідність підготовки до поминальних днів – прибирання на кладовищах.
Просимо виносити сміття у відведені для цього місця та закликаємо не створювати стихійних сміттєзвалищ з обрізанного гілля на узбіччях доріг!
Також нагадуємо, що 3 березня 2022 року парламентом України внесно зміни до Кримінального кодексу України.
Зокрема, у статті 113 «Диверсія» до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, спрямованих на масове знищення людей чи завдання шкоди їхньому здоров’ю, відтепер внесено і навмисні підпали, в тому числі і сухої рослинності.
Під час воєнного стану такі дії становлять додаткову небезпеку, відволікають від виконання бойових завдань підрозділи рятувальників, військових та правоохоронців, а відтак, знижують обороноздатність країни.
Застерігаємо, що відтепер такі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.
Пам’ятаймо, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожен її громадянин!
Вірю, що спільними зусиллями ми зробимо нашу громаду чистою!!!

Селищний голова Світлана Орел