![Фото без опису](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/Без-імені-10-1024x396.png)
Ініціативу втілили завдяки співпраці професійної команда продакт менеджерів, маркетологів, розробників, агентів підтримки та просто небайдужих людей, які намаються зробити все, що можливо для протидії війні, та фахівцями Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Завдяки ініціативі за підтримки BlaBlaCar організовують перевезення людей з гарячих точок. За підтримки Cargofy доставляють гуманітарні вантажі.
Якщо вам потрібне житло бо ж ви готові прихистити самі – переходьте за посиланням або ж скористайтеся телефоном гарячої лінії 0 (800) 332 238.