Нові зміни щодо продажу алкоголю на території Черкаської області!

  • 2162

2 березня 2022 року наказом № 2 Черкаської обласної військової адміністрації «Про встановлення заборони на торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі» була введена заборона на продаж алкоголю у Черкаській області.

Фото без опису

20 березня 2022 року наказом № 7, з метою підтримки економіки України, забезпечення стабільної діяльності підприємств, забезпечення надходжень до бюджету від сплати податків та зменшення частки продажу нелегальної продукції начальник Черкаської ОВДА Ігор Табурець вніс зміни до існуючого наказу №2 та заборонив продаж алкоголю лише у період з 20.00 до 8.00 години.

31 березня 2022 року наказом № 10 начальник Черкаської ОВДА Ігор Табурець вніс зміни до існуючого наказу № 2  та заборонив продаж алкоголю громадянам у форменому одязі Збройних Сил України та інших військових формувань.

Тому, з 01 квітня 2022 року заборонено продаж алкоголю військовослужбовцям.

Із наказом «Про встановлення заборони на торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі» можна ознайомитись за посиланням: https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/10.pdf