Соціальний проект «Прихисток» - як допомогти вимушеним переселенцям знайти новий дім

Шановні жителі громади !

Через війну десятки тисяч людей стали вимушеними переселенцями та евакуюються до більш безпечних регіонів держави.

Наша громада уже стала прихистком для сотень українців, які змушені були залишити свої домівки.

Але багато людей продовжує прибувати до громади в надії знайти тимчасове житло і підтримку.

Сьогодні всі ми маємо бути максимально зібраними, об'єднаними та підтримувати один одного.

Фото без опису Якщо Ви готові запропонувати житло (будинок, окрему кімнату) людям, що тікають від війни, зареєструйте свою пропозицію на вебсайті «ПРИХИСТОК».

Це дасть можливість не тільки переміщеним особам знайти прихисток, а і власнику житла отримати гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 грн. на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги.

Допомагаймо людям, які через війну вимушені шукати прихисток у нашій громаді.

Разом ми – Україна !

Як працює програма Прихисток?