Відбулося   засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади

13 квітня 2022 року під головуванням секретаря Драбівської селищної ради Олександра Мірошника відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

Від жителів громади до селищної ради у березні-квітні надійшло 6 заяв про надання матеріальної допомоги, в тому числі, про виділення коштів на лікування – 4 звернення, виплату допомоги на поховання – 2 звернення.

Комісія, відповідно до наданих повноважень, відклала розгляд заяви громадянина П. про надання допомоги на поховання, до надання заявником усіх документів, визначених переліком.

Усі інші заяви комісія розглянула  і, попередньо, визначила суми матеріальної допомоги для внесення відповідних пропозицій виконавчому комітету селищної ради.

Остаточне рішення щодо виплат буде прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету селищної  ради.

Засідання комісії ТЕБ і НС Арбузинської селищної ради | Новини |  Арбузинська селищна рада