Проведено засідання виконавчого комітету селищної ради

Фото без опису14 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

В засіданні взяло участь 20 членів виконкому із 26 затверджених сесією селищної ради.

Члени виконавчого комітету затвердили тарифи на платні медичні послуги, що надаються  Комунальним некомерційним підприємством «Драбівська багатопрофільна лікарня», заходи щодо поліпшення стану довкілля, благоустрою і санітарного стану на території селищної ради.

У ході засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених та /або евакуйованих осіб у закладах освіти та охорони здоров’я Драбівської селищної ради та про забезпечення їх потреб, внесли зміни до бюджету Драбівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Рішення засідання виконкому будуть оприлюднені на офіційному сайті Драбівської територіальної громади у встановлений чинним законодавством термін.