15 квітня на території громади проводився День довкілля

Сьогодні, 15 квітня, відповідно до рішення виконавчого комітету Драбівської селищної ради на території нашої громади проводився День довкілля.

Разом з працівниками підприємств, установ, організацій і жителями громади прибирали від порослі та сміття в паркових зонах, на узбіччях доріг та біля Площі Слави. Також було прибрано від сміття та осіннього листя територію парку “Поляна казок” до якого приходять відпочивати жителі з усієї  громади.
Громадський обов’язок кожного - пам’ятати і всіляко сприяти оздоровленню природи, що нас оточує! Тож запрошуємо усіх небайдужих долучатися до цієї акції та внести свій посильний внесок.
У цей нелегкий час українці як ніколи доводять, що вміють єднатися та у єдності – наша сила! Разом переможемо!