Відбулося пленарне засідання сесії селищної ради

Сьогодні, 20 квітня 2022 року, під головуванням селищного голови Світлани Орел відбулось  пленарне засідання  22 сесії VIII скликання Драбівської селищної  ради. У роботі сесії взяли участь депутати, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, начальники відділів та  працівники виконавчого комітету селищної ради.

Перед початком сесії всі присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії  російської  федерації проти України.

Питання порядку денного сесії селищної ради були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії. Тому, сьогодні депутатами одноголосно затверджено План реалізації Стратегії розвитку Драбівської громади на період 2022-2024 роки, звіти старост селищної ради про проведену роботу у 2021 році, внесено зміни до Програми фінансової підтримки організації селищного  фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» на 2021 – 2025 роки, Програми соціального захисту  населення «Турбота» Драбівської  селищної ради на 2022 рік» та Статуту комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради. Також депутатами прийнято ряд важливих рішень з питань комунальної власності та земельних питань. Дякуючи злагодженій та професійній роботі всього депутатського корпусу всі питання порядку денного були оперативно розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Прийняті рішення 22 сесії селищної ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному веб сайті громади  для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».