Покладання квітів з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року увійшло в історію новітньої України як День Чорнобильської трагедії. Щороку саме цього дня ми вшановуємо тисячі жертв страшної техногенної катастрофи, спричиненої злочинною недбалістю радянської влади. Ми також згадуємо імена героїв, що пожертвували своїм життям, аби не допустити ще страшніших наслідків вибуху атомного реактора на ЧАЕС.

Сьогодні, 26 квітня, в селищі Драбів  відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам і постраждалим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В заході взяли участь Драбівський  селищний  голова Світлана Орел,  ліквідатори аварії та їх вдови, керівники структурних підрозділів селищної ради, представники громадськості  селища. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя заради майбутнього України. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.