Про підтримку осіб з інвалідністю в умовах війни

  • 926

Про підтримку осіб з інвалідністю в умовах війни

Черкаське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю повідомляє про створення Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні, за фінансової підтримки Швеції платформи єДопомога.

Мета платформи – забезпечення нагальних потреб громадян, які постраждали від російської агресії. Завдання проекту – об’єднати можливості країн, міжнародних неурядових організацій та волонтерів в адресній гуманітарній допомозі. Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії.

На вказаній платформі можна залишити заявку на отримання гуманітарної допомоги: продуктами харчування, засобами гігієни, ліками, побутовими  речами, одягом та скористатися різними видами соціальних послуг.

Зареєструватись на платформі єДопомога  https://edopomoga.gov.ua можна за посиланням https://social.edopomoga.gov.ua, в рубриці «Отримати допомогу». Особа з інвалідністю заповнює заявку на отримання допомоги та обирає необхідні види допомоги у сформованому особистому кабінеті. Після сформованої та відправленої заявки очікує гуманітарну допомогу від обраного особою з інвалідністю благодійника.

Фото без опису