Перемоги вихованців Центру дитячої та юнацької творчості в обласному конкурсі „Збережемо першоцвіти”

Перемоги вихованців Центру дитячої та юнацької творчості  в обласному конкурсі „Збережемо першоцвіти”

Обласний конкурс «Збережемо першоцвіти» проводився з метою формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи учнів загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів. Завданнями конкурсу було залучення учнівської молоді до оздоровлення довкілля; збереження біологічного, ландшафтного різноманіття Черкащини; виявлення місць зростання первоцвітів та їхня охорона; проведення роз’яснювальної роботи серед населення про необхідність збереження первоцвітів у місцях зростання.

Згідно представлених оргкомітету матеріалів визначено переможців, серед яких і вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради Черкаської області.

Відповідно наказу управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації комунального закладу «Черкаськиго обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради від 02.05.2022 № 3 «Про підсумки обласного конкурсу „Збережемо першоцвіти” І місце обласного конкурсу „Збережемо першоцвіти” отримали:

1. Самарська Діана, вихованка гуртка «Бісероплетіння» (керівник Лолашвілі Лариса Павлівна),
  2. Слепакова Анастасія, Кубрушко Софія, вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник Кубрушко Любов Іванівна),
  3. Тищенко Діана, Янко Катерина, Буря Анна, вихованки гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» (керівник Макаренко Любов Іванівна),
  4. Андрущенко Варвара, Козоріз Дмитро, Плічко Назарій, Бондар Вероніка, Множенський Андрій, вихованці гуртка «Умілі руки» (керівник Пісна Лариса Володимирівна),
  5. Медведьова Аріна, вихованка гуртка «Народна творчість» (керівник Конюшенко Надія Анатоліївна).

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших успіхів!