Перемоги вихованців центру дитячої та юнацької творчості в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"

Перемоги вихованців центру дитячої та юнацької творчості в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"

Відповідно до Орієнтовного плану обласних очно-заочних масових заходів з учнівською молоддю Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" на 2021-2022 навчальний рік, листа Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" від 07.12.2021 № 228/01-09 "Про проведення обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії", на виконання наказу Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" від 04.01.2022 № 15 "Про проведення обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" та з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, формування стійкого інтересу до творчої пошукової діяльності в питаннях дослідження Космосу, вдосконалення знань учнівської молоді у галузях природничих, технічних та гуманітарних наук, відтворення уявлення про Космос засобами мистецтва, формування зацікавленості історією розвитку людини, дослідженнями про Всесвіт, підтримки та розвитку образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, впровадження нових форм виховної роботи, популяризації та пропаганди кращих робіт вихованців, з 17 січня по 04 лютого 2022 року проходив обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"

Конкурс проводився Комунальним закладом "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" відповідно до діючих у 2022 році інформаційно-методичних матеріалів щодо проведення обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії". У Конкурсі взяли участь 242 вихованці із 32 закладів освіти області, якими було представлено 214 робіт у двох вікових категоріях

Конкурсні роботи оцінювались згідно з основними критеріями, серед яких: відповідність темі, складність виготовлення, якість виготовлення, композиція, ступінь емоційного впливу і тд... Суддівська колегія відзначила високий рівень виконання конкурсних робіт та творчий підхід вихованців до вибору і поєднання різних матеріалів та технік виконання.

Відповідно до наказу Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" від 04 лютого 2022 року м. Черкаси № 23 Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії", вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради Черкаської області отримали такі місця:

"Вироби із різних матеріалів" (металу, дерева, пластику тощо) (вікова категорія 13-16 років):

І місце – Корнієнко Анастасія, (робота "Прибульці в Україні" керівник Ільєнко С.О.);

"Вироби з бісеру, прикраси" (вікова категорія 13-16 років):

ІІ місце – Самарська Діана (робота "Чокер "Всесвіт", керівник Лолашвілі Л.П.);

"М’яка іграшка" (вікова категорія 8-12 років):

ІІІ місце – Зей Євгенія (робота "Космічний Хоптик", керівник Кобрушко Л.І.).

Переможці обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» | ЦДЮТ  (БДЮТ) – Вараш