Відбулося пленарне засідання 23 сесії селищної ради

Відбулося пленарне засідання 23 сесії селищної ради

Сьогодні, 20 травня 2022 року, під головуванням селищного голови Світлани Орел відбулось  пленарне засідання  23 сесії VIII скликання Драбівської селищної  ради. У роботі сесії взяли участь депутати, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, начальники відділів та працівники виконавчого апарату селищної ради, громадськість селища.

Перед початком сесії всі присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять, стійкість та героїчний подвиг земляків, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Голова Драбівської селищної територіальної виборчої комісії  Яременко  Любов проінформувала про початок повноважень депутата Драбівської селищної ради Сергія Шинкаренка. Присутні побажали новообраному колезі плідної праці на благо територіальної громади.

Представники громади звернулися до депутатів селищної ради з проханням висловити свою позицію про підпорядкування православної церкви селища, а також усіх церков громади, шляхом  схвалення відповідного звернення до Верховної Ради України.

В ході своєї роботи депутати внесли зміни до деяких рішень селищної ради, розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності, земельних відносин.

Прийняті рішення 23 сесії селищної ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади  для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».