Чистота і благоустрій населених пунктів – справа кожного мешканця

Чистота і благоустрій   населених пунктів – справа кожного мешканця

Забезпечення чистоти і благоустрою наших населених пунктів – справа кожного мешканця. Впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій, віддзеркалюють моральне обличчя селища і кожного його жителя. На території Драбівської територіальної громади всі без винятку населені пункти займаються впорядкуванням своїх територій.

Станом на 01.06.2022 продовжуються роботи з косіння трави, вивезення сміття, впорядкування парків та інших місць відпочинку населення.

Висловлюємо щиру вдячність усім небайдужим людям, які, незважаючи на власні справи, долучаються до доброї та суспільно-корисної справи, які знайшли для цього час та доклали власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою наших сіл і прилеглих до них територій.

Закликаємо керівників установ та організацій, власників торгівельних закладів навести належний санітарний стан на своїх та прилеглих територіях.

Разом зробимо нашу громаду кращою!