У бою за Україну загинув драбів’янин

У бою за Україну загинув драбівянин

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі.

Жорстока війна забирає найкращих синів  нашої України, які  стали в ряди воїнів, та гідно дають відсіч ворогу заради нашої незалежності, нашої свободи,  нашої України.

30 травня 2022 року під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув вірний син свого народу,  драбів’янин ТЕМНЕНКО Олег Володимирович.

Сержант Олег Темненко  у 2014-му році не роздумуючи пішов захищати рідну Україну в зону АТО, а з перших днів війни з  росією знову повернувся до війська, щоб захищати нашу Батьківщину в складі Збройних Сил України.

Для всіх нас Олег Володимирович буде прикладом  мужності і відваги, гідним оборонцем  нашої держави.

Немає слів, щоб передати біль і розпач через непоправну втрату!

Від всієї громади низько схиляємо голови у вічній скорботі та низько вклоняємося матері Героя Марії  Михайлівні, дружині та  доньці.

Щиро співчуваю братам Олега,  рідним та близьким.

Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної  людини, та нехай добрий, світлий спомин про Олега стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті  усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Герої не вмирають, вони вічно житимуть серед нас!

Бо допоки в наших серцях живуть  такі Герої – буде жити Україна!

Низький уклін Воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу.

Ворог нищить і шматує нашу країну. Хоче зламати нас, позбавити нас рідної землі, рідної мови, рідної культури  та історії.

Але ми -  українці! Ми – сильні! Ми все витримаємо і  обов’язково переможемо!

І буде розплата, за кожного, хто загинув, за кожну материнську сльозу, посивілого батька, за плач дітей, за кожне звірство, скоєне на українській землі.

Вічна слава і пам’ять Олегу!  Вічна слава і пам’ять усім полеглим Героям!

Слава  Україні!