Президент України вручив державну нагороду матері загиблого ГЕРОЯ

Президент  України  вручив державну нагороду матері загиблого ГЕРОЯ

З нагоди Дня журналіста Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди українським працівникам медіа та членам родин представників ЗМІ, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення Росії.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної журналістики та інформаційної сфери, мужність і самовідданість, виявлені під час висвітлення подій повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність  Указом Президента України нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) ЗАЇКОВСЬКОГО Сергія Олександровича — публіциста, історика та перекладача.

Президент також зазначив, що з 24 лютого через збройну агресію Росії в Україні загинули 32 працівники українських та іноземних медіа, поіменно згадав кожного з них, серед них нашого земляка, Сергія Заїковського, який загинув 24 березня в бою з російськими окупантами під Києвом.

Нагороду від Президента України отримала мати ГЕРОЯ Людмила Григорівна Заїковська.

Гордимося тобою, земляче!