Відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади

Відбулось засідання робочої комісії з надання одноразової матеріальної  допомоги

Вчора, 8 червня,  під головуванням   керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету  Драбівської селищної ради    Ольги Красохи   відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

Від  жителів  громади  до селищної ради у травні - червні надійшло  14  заяв про надання матеріальної допомоги,  в тому числі 12 заяв про  виділення коштів на лікування, 1 заява про виплату допомоги на ліквідацію наслідків пожежі,           1 заява про виплату матеріальної допомоги особам, які зобов’язалися поховати померлих, які не досягли пенсійного віку, на момент смерті не працювали, не були зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні.

Комісія розглянула кожну із заяв і попередньо визначила суми матеріальної допомоги.

Рішення щодо виплат буде прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету  селищної   ради.