Продовжуємо прибирання території
Продовжуємо прибирання території
Сьогодні, 10 червня, працівники та підсобні робітники селищної ради продовжили роботи по наведенню належного санітарного стану в Драбові - прибирали прибережну смугу базарського ставу, пішохідну доріжку та обочину дороги.
Драбівська селищна рада закликає всіх не бути байдужими до стану навколишнього середовища та, подаючи власний приклад, запрошує до проведення подібних заходів у всіх населених пунктах громади!