Вітання селищного голови з Днем фермера

Вітаю всю фермерську спільноту з професійним святом – Днем фермера!

2020 року Президент України Володимир Зеленський заснував в Україні День фермера, який тепер щорічно святкується 19 червня.

Є така професія – землю плекати. Це не просто робота на землі, а дбайливе господарювання за традиційним українським укладом, колосальна напруга сил і повна самовіддача.

У цей святковий та не простий день,    маємо нагоду подякувати тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Завдяки вашим працьовитим «золотим руками»,  хліборобській мудрості та  напруженій  самовідданій  праці живе наша українська нива, розвивається сільське господарство. Впевнений, ваш багатий професійний досвід, наполегливість та працелюбність сприятимуть стабільному розвитку сільського господарства нашого краю.

Вітаємо усіх фермерів Драбівської  громади   та дякуємо за вашу наполегливу працю! Бажаємо вам високих врожаїв та  гарної погоди. Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – достатком і благополуччям.

Миру, міцного здоров’я вам і вашим близьким!