В Драбівській громаді вшанували світлу пам’ять земляків, життя яких обірвала Друга світова війна

В Драбівській громаді вшанували світлу пам’ять  земляків, життя яких обірвала Друга світова війна

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. Щороку 22 червня ми вшановуємо світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна – найкривавіший глобальний конфлікт, який забрав життя кожного п’ятого нашого співвітчизника.

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти й вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Сьогодні, в день 81-ї річниці цієї трагічної дати, селищний голова, працівники селищної ради та  представники громадської ветеранської організації   поклали квіти до Братської могили та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава Героям!