На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

На підставі розрахунку Потреби в проходженні щорічних профілактичних медичних оглядів  на 2022 рік відділу освіти Драбівської селищної ради.

1. Предмет закупівлі за кодом ДК 021:2015  – 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги  (Профілактичний медичний  огляди працівників закладів освіти та установ, підпорядкованих відділу освіти) на 2022 рік;

2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-06-23-004969-a;

3. Відкриті торги;

4. Очікувана вартість закупівлі: 287950,00 грн (двісті вісімдесят сім тисяч дев’ятсот п’ятдесят грн 00 коп) з ПДВ;

5. Обсяги закупівлі– 443 послуги;

6. Строк поставки – частинами по 20 грудня 2022 року;

7. Профілактичні медичні огляди повинні проходити згідно ПОСТАНОВИ Кабінету міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559 Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок. Основами законодавства України про охорону здоров’я, Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та «Про захист населення від інфекційних хвороб», зокрема, встановлено, що з метою охорони здоров’я населення організуються профілактичні медичні огляди ряду категорій громадян, професійна чи інша діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може спричинити поширення інфекційних захворювань, виникнення харчових отруєнь, а також працівників, зайнятих на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, військовослужбовців. Серед них – працівники дошкільних і навчальних закладів.

Переможець процедури закупівлі зобов’язується дотримуватись переліку необхідних обстежень лікарів-спеціалістів, видів клінічних, лабораторних та інших досліджень, що необхідні для проведення обов'язкових медичних оглядів, які затверджені Наказом Міністерства охорони здоров'я України 23.07.2002  № 280.

За результатами проходження медичного огляду Виконавець надає відповідні документи Замовнику згідно НАКАЗУ 23.07.2002  № 280 Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб ( форму № 1-ОМК «Особиста медична книжка» (далі – форма № 1-ОМК), затверджену наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21 лютого 2013 року № 150, яка повинна відповідати технічному опису бланка згідно Наказу МОЗ від 08.07.2013 року № 583 після закінчення медогляду у разі відсутності протипоказань для зайняття відповідним видом діяльності заклад охорони здоров'я видає працівнику).

-           Послуги повинні бути виконані за місцем розташування Замовника (у смт Драбів, Черкаська обл.) із зручним місцем розташування медичного закладу, оскільки обов'язкові медичні огляди проводяться в лікувально-профілактичних закладах за місцем проживання або за місцем роботи.  (період  медичного огляду : з моменту підписання договору та до 20 грудня  2022 року). Послуги надаються за заявкою замовника .