Відбулося чергове засідання сесії селищної ради

Сьогодні, 24 червня, під головуванням селищного голови Світлани Орел відбулася 24 чергова  сесія VIII скликання Драбівської селищної  ради.                     Фото без опису

Перед початком сесії присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жителів громади, які загинули у війні росії проти України.

На сесію було винесено 21 питання. Усі питання попередньо розглядалися на засіданні постійних профільних комісій селищної ради та рекомендовані на затвердження сесією ради.

Депутати одноголосно підтримали перспективний план розвитку мережі закладів загальної середньої освіти на території Драбівської селищної територіальної громади на період до 2027 року, Стратегію розвитку Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Драбове-Барятинське Драбівської селищної ради на 2022-2027 роки, затвердили Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Драбівської селищної ради залізничним транспортом приміського сполучення на 2022 – 2023 роки.

Також розглянуто та ухвалено депутатами ряд земельних та інших, важливих для життєдіяльності селищної ради, рішень.

Детальніше ознайомитися з рішенням можна на сайті селищної ради в розділі «Офіційні документи».