До уваги внутрішньо переміщених осіб!

  • 562

 

Фото без опису

Шановні внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Драбівської громади!

Благодійна організація «Благодійний Фонд "Право на захист” реалізує проєкт “Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам та таким, що постраждали від конфлікту на сході України" за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні".

В Черкаській області  Центр реєстрації BПO на отримання допомоги від УВКБ ООН знаходиться за адресою м. Черкаси, бульвар Шевченка, 460 (читальний зал бібліотеки ЧДТУ, вхід з вул. Кобзарська).

Для допомоги найбільш вразливим верствам населення виділені критерії, згідно з якими родини мають право на реєстрацію у пpoгpaмi :

  • домогосподарство, яке ведеться однією особою («неповні сім’ї ») з 2-ма або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років);
  • особи похилого віку (старше 60 років), які є головами домогосподарства (тобто, домогосподарство ведеться одним/кількома особами похилого віку a6o особою похилого віку з одним чи кількома дітьми віком   до 18 років);
  • домогосподарство з однією або  кількома ocoбами з особливими потребами;
  • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

Важливо аби під час реєстрації були присутні всі члени родини.

Отримати допомогу від УВКБ ООН можуть особи, які не отримували багатоцільову грошову допомогу від іншої організації міжнародної допомоги (Червоний Хрест, WFP, UNICE F, NRC та інші міжнародні програми підтримки).

Реєстрація в електронну чергу може здійснюватися за номером телефону   0931910120.