Випускники закладів загальної середньої освіти отримали документи про освіту

У 2021/2022 навчальному році здобули освіту 136 випускників дев’ятих класів, з них 6 дітей отримали документ з відзнакою: три учні у Закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Драбове –Барятинське Драбівської селищної ради та по одному учню  у Драбівському навчально-виховному комплексі «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради, Закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Білоусівка Драбівської селищної ради, Закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Михайлівка Драбівської селищної ради.

55 випускників одинадцятих класів нашої громади отримали документ про здобуття повної загальної середньої освіти, з них дві випускниці за результатами навчання отримали «золоті»  медалі:

Жила Ілона, учениця Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  с. Драбове –Барятинське Драбівської селищної ради;

Степанець Віталіна, учениця Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради.

Драбівська селищна рада щиро вітає випускників закладів загальної середньої освіти громади з успішним завершенням навчання.