Проведено навчання з питань цивільного захисту

Проведено навчання з питань цивільного захисту

6 липня 2022 року в Драбівській селищній раді фахівцями Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області за участю заступника начальника 5 ДПРЧ 6 ДПРЗ ДСНС України у Черкаській області Андрія Паламарчука проведено навчання з питань цивільного захисту з керівним складом, органами управління та службами Драбівської територіальної громади. Розглянуто питання створення системи цивільного захисту ОТГ, організації проведення заходів з евакуації, організації оповіщення та інформування населення, планування заходів цивільного захисту на окремих  територіях.  Проведено інструктаж як надавати домедичну допомогу при політравмах, кровотечах, проводити серцево-легеневу реанімацію та інше.

Учасники  мали можливість дізнатися або повторити як правильно діяти в умовах надзвичайних ситуацій, воєнних дій, забезпечувати життєдіяльність та безпеку громади.