Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини Драбівської селищної ради  працює для результативного вирішення в громаді проблем виховання та забезпечення всебічного розвитку дітей, інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

6 липня 2022 року  проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому  розглянуто ряд питань, а саме:

1. Про доцільність позбавлення батьківських прав матері, яка не бере участі у вихованні та утриманні малолітніх дітей.

2. Про надання дозволу  на дарування ½ частини  житлового будинку малолітній дитині.

3. Про надання дозволу на продаж квартири від імені малолітньої дитини.

4. Про неналежне виконання батьківських обов’язків  батьками   щодо  їх малолітніх дітей.

З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.