Роботи педагогів Драбівської громади відзначили на обласній виставці-конкурсі „Нова українська школа Черкащини“

З метою розвитку професіоналізму педагогічних працівників області у контексті впровадження Нової української школи, удосконалення регіональної системи освіти, популяризації кращого педагогічного досвіду та впровадження новітніх технологій НУШ у педагогічну практику з 22 по 24 квітня 2022 року на базі комунального навчального закладу „Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників  Черкаської  обласної ради“ проведено виставку-конкурс „Нова українська школа Черкащини.

За результатами виставки відзначено матеріали педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Драбівської територіальної громади. Нагороджено Дипломом Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації авторський колектив педагогічних працівників Драбівського навчально-виховного комплексу „Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  імені С.В. Васильченка – гімназія“ у складі  Смірнової Ніни Олександрівни, Жаркової Надії Борисівни, Деркач Ніни Олександрівни, Коломійця Олександра Олександровича, Єгорової Тетяни Віталіївни, Мусієнка Василя Олександровича, Яценко Олександри Олександрівни, Баштан Валентини Михайлівни, Власенко Марії Іванівни за методичний посібник „Розвиток особистості здобувачів освіти, проєктування і становлення їх унікального образу життєдіяльності через призму інноваційних технологій виховання в концепції НУШ“. Посібник увійшов до списку матеріалів, які визнані кращими та можуть бути рекомендовані до впровадження у практику роботи педагогів області.

Навчально-методичний посібник „Діти дощу“ в умовах інклюзії“ Петлюшенко Наталії Іванівни, учительки закладу загальної середньої освіти села Білоусівка Драбівської селищної ради відзначено за високий рівень методичного забезпечення, а авторку нагороджено Дипломом комунального навчального закладу "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників  Черкаської  обласної ради“.

Вітаємо учасників виставки!