До відома керівників закладів торгівлі Драбівської громади!

До відома керівників закладів торгівлі Драбівської громади!

У зв’язку з посиленням тенденції ракетних обстрілів військами російської федерації об’єктів критичної інфраструктури, житлових мікрорайонів та об’єктів з масовим перебуванням людей (торгівельних, торгово-розважальних центрів та інших підприємств, установ та організацій), з метою запобігання втрат серед мирного населення та обслуговуючого персоналу Драбівська селищна рада РЕКОМЕНДУЄ Вам при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»:

- здійснити оголошення сигналу «Повітряна тривога» відвідувачам та

обслуговуючому персоналу;

- припинити торгівельне обслуговування відвідувачів;

- інформувати відвідувачів про припинення надання послуг;

- інформувати відвідувачів та обслуговуючий персонал  про місця

розташування найближчого укриття.

Адреси місць найближчого укриття в смт Драбів:

1. Підвальне приміщення Драбівської селищної ради, вул.Центральна, 69;

2. Підвальне приміщення Центру культури і дозвілля, вул.Центральна,40 (вхід з вулиць Гагаріна та Шевченка);

3. Підвальне приміщення КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня»,      вул.Садова,1;

4. Підвальне приміщення Драбівської філії «Укрпошти», вул.Центральна, 61 (вхід з двору).

У Любомльській громаді закривають усі заклади торгівлі, окрім продуктових  магазинів, аптек та АЗС