На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

На підставі розрахунку Потреби в коштах на оплату Послуги з утримання сміттєзвалищ, що розташовані в межах території Драбівської селищної територіальної  громади шляхом підгортання сміття на 2022 рік виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

1. Предмет закупівлі за кодом ДК 021:2015 – 90530000-1: Утримання сміттєзвалищ на 2022 рік;

2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-07-13-005351-a;

3. Відкриті торги ;

4. Очікувана вартість закупівлі: 300000.00 грн (триста тисяч  грн. 00 коп) з ПДВ.;

5. Обсяги закупівлі– електрична енергія – 1 послуга.

6. Строк надання послуги – по 31 грудень 2022 року;

7. Послуга надається відповідно до технічного завдання (специфікація) до предмета закупівлі:

Послуги будуть надаватись згідно затверджених графіків та за дорученням Замовника з урахуванням погодних умов.

У разі наявності в цій документації посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника застосовується "або еквівалент".

Під час виконання послуг Учасник надає Замовнику Акти виконаних робіт для оплати виконаних послуг.

Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції даному додатку до ТД.

Мета надання послуг: для забеспечення потреб жителів територіальної громади, що підпорядкована замовнику.

Розрахунок потреби на 2022 рік розрахований за попередній рік.