Уряд змінив порядок виплати компенсації особам, які надають послуги з догляду

  • 1063

 

                                 ТЕПЕР ПРАЦЮЄМО  ПО-НОВОМУ !

 

Урядом  прийнято постанову   591, яка оновила порядок виплати компенсації  фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній (постанова  859).

     Зокрема, постановою визначено, що після отримання заяв про згоду надавати соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі та про згоду отримувати соціальні послуги уповноважений орган здійснює комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, за   показниками.

      Комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг,  безпосередньо здійснюється фахівцями органу місцевого самоврядування разом із представниками закладу охорони здоров’я, надавачів соціальних послуг із залученням особи, яка потребує надання соціальних послуг, та/або її законного представника.

       За результатами комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, уповноваженим органом готується висновок за затвердженою формою.

       Особа потребує надання соціальних послуг, якщо за результатами комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, їй установлено IV чи V групу рухової активності. Показники, за якими здійснюється комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб, затверджені цією ж постановою.

        З метою виконання  вимог постанови № 859, із змінами, виконавчим комітетом селищної ради  рішенням від 14.07.2022  утворено відповідну комісію  та визначено осіб, уповноважених здійснювати комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.

        Комісії також доручено  готувати висновок про результати комплексного визначення індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг;  складати  акт про проведене обстеження сім’ї щодо підтвердження факту спільного проживання з особою, якій надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі; контролювати  якість надання соціальних послуг з догляду фізичними особами на непрофесійній основі.

Фото без опису

         

На фото:  уповноважені особи з комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, під час візиту до заявників  у  селі Бойківщина.