Звернення до жителів громади про оплату комунальних послуг

Шановні жителі Драбівської громади !

Ми щиро вдячні кожному, хто продовжує оплачувати житлово-комунальні послуги,  та звертаємося до усіх мешканців громади із проханням не накопичувати боргів, щоб працівники житлово-комунального та теплового господарства могли сплачувати за спожиті енергоносії, щоб був ресурс заправляти аварійні авто, вивозити сміття, ремонтувати мережі, готувати їх до зими. Погашення боргів є запорукою належного проходження опалювального сезону та виконання теплопостачальними підприємствами своїх зобов’язань, у тому числі в частині розрахунків за природний газ з постачальником.

Рахунки за житлово-комунальні послуги можна сплатити за допомогою онлайн сервісів через особистий кабінет, платіжні системи, такі як «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк» та інші, через каси банківських установ за встановленим графіком їх роботи.

У Полтавській міськраді закликають вчасно сплачувати за комунальні послуги  – Новини Полтавщини