До уваги жителів громади, які підписали договір з комунальним підприємством Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства на вивезення твердих побутових відходів у пластикових контейнерах!

Повідомляємо, що 11.08.2022 та 30.08.2022 проводитиметься  вивезення сміття згідно з підписаними договорами.

Просимо здійснити оплату за надані послуги здійснюється  до 10  серпня у всіх відділеннях банків, крім Укрпошти. Нагадуємо, що плата становить 80 грн. на місяць.

Адміністрація КП Драбівське ВУЖКГ

Сміттєві контейнери - купити пластикові баки на колесах для збору сміття в  Києві, Україні | ціни на ВСВ-Групп