У селищній раді проводиться робота по виплаті компенсації

У селищній раді проводиться робота по виплаті компенсації

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану»,  відділом комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури виконавчого апарату Драбівської селищної ради що із березня по червень 2022 року  опрацьовано 299 заяв,  поданих власниками домоволодінь на отримання компенсації. За цей період  у домоволодіннях проживало 1118 внутрішньо переміщених осіб. Станом на 08.08.2022 року за липень опрацьовано 47 поданих заяв на компенсацію за проживання 155 осіб: проведено перевірку наведених у заяві відомостей, паперових та електронних документів, що посвідчують особу, свідоцтва про народження дитини, довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, документів, що підтверджують приналежність до вразливих груп населення або їх соціальний статус та ін.

Наразі продовжуються надходження виплат компенсації за квітень.