Звернення до керівників підприємств, установ, організацій, приватних закладів, жителів громади!

Звернення Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна до жителів  Нововодолазької громади! - 12 Березня 2020 - Нововодолазький ліцей №1  Нововодолазької селищної ради

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, приватних закладів, жителі громади!

23-24 серпня 2022 року Україна відзначає державні свята: День Державного Прапора та свій 31 День Незалежності.

З метою гідного відзначення в громаді Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, просимо:

-  привести до належного санітарного стану території, прилеглі до підприємств, установ, організацій, приватних закладів, будинків;

-    23.08. 2022 року на фасадах будівель вивісити Державні Прапори.

Адже ці свята мають велике загальнодержавне значення, як свята  єднання людей в ім’я  Перемоги та процвітання рідної країни.