Вітання селищного голови з Днем Незалежності України

Шановні жителі  Драбівської  територіальної громади!

Сьогодні ми з вами святкуємо одне із найвеличніших свят нашої держави – День Незалежності України!

24 серпня – це не просто державне свято. Це право громадян України на життя, яке в різні часи відвойовували і відвойовують зараз українці.  Воно пахне порохом снарядів та димом згорілих будівель, гірчить людськими втратами та вкраденим дитинством.

Ми віримо у свою країну, ми віримо нашому Президенту, ми віримо в Збройні Сили України,  і впевнені, що нас чекає гідне майбутнє – Україна обов'язково станемо заможною, демократичною, європейською державою.

Вітаю кожного з вас  з Днем Незалежності України!

Бажаю, щоб  у ваших серцях  горів шевченківський вогонь любові до рідної України – країни мальовничих гір і безмежних степів, швидких річок і золотих полів, родючих чорноземів і вишневих садків. Нехай ваші сім'ї  завжди будуть згуртованими, столи – повними, свята – веселими, сусіди – хорошими, а друзі – щирими! Давайте будемо пишатися тим, що ми – українці, шануймося, бо ми того варті і пам’ятаймо слова Великого Кобзаря:

«В СВОЇЙ ХАТІ СВОЯ Й ПРАВДА, І СИЛА, І ВОЛЯ…»

Безмежна вдячність її захисникам!

Вічна слава Героям! Слава Україні!

Селищний голова                                                       Світлана ОРЕЛ