Визначено переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах громади

Сьогодні, 06.09.2022 року, відбулося засідання конкурсного комітету з визначення переможця з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Драбівської селищної територіальної громади.

За результатами конкурсу переможцем конкурсу визнано ФОП Малишев Володимир Петрович на наступних маршрутах:

маршрут: № 2 – «с. Павлівщина – смт Драбів» через с. Михайлівка;

маршрут: № 3 – «с. Білоусівка – смт Драбів» через с. Драбове – Барятинське.

Конкурсний комітет рекомендував голові Драбівської селищної ради, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008  № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», укласти з переможцем конкурсу – ФОП Малишев В.П. договори на право обслуговування вищезазначених маршрутів.