Визначено переможців конкурсу "Найкращий населений пункт із благоустрою Драбівської територіальної громади"

Відповідно до рішення виконавчого комітету Драбівської селищної ради від 14.07.2022 №129   на території Драбівської територіальної громади  проводився конкурс "Найкращий населений пункт із благоустрою Драбівської територіальної громади".

Основними цілями проведення такого конкурсу було покращення  благоустрою населених пунктів громиади, підвищення рівня громадської свідомості  та залечення жителів сіл до спільної роботи по створенню умов для комфортного проживання.

Комісією з проведення конкурсу 22 серпня 2022 року було здійснено об’їзд населених пунктів громади та, за його підсумками, проведено засідання по встановленню підсумків.

За результатами конкурсу І місце  посіло се-ще Драбове-Барятинське, ІІ місце - села Митлашівка, Олімпіадівка і Козаче, ІІІ місце розділили села Золотоношка та Жорнокльови.

Переможці були нагороджені дипломами та подарунковими сертифікатами відповідно на 50, 20 та 10 тис.грн.

Відзнаки переможцям були вручені на засіданні виконавчого комітету селищним головою Світланою Орел.