З нагоди Дня фізичної культури і спорту України відбувся футбольний турнір «Кубок миру»

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту. З нагоди цього свята 10 вересня в селищі Драбів відбудеться футбольний турнір «Кубок миру».

Турнір проводиться з метою популяризації міні-футболу, пропаганди  здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності, виявлення переможця та призерів змагань.

Участь у турнірі взяли шість команд.

ФК «Білоусівка» с. Білоусівка; ФК «Лідер» с. Драбовеарятинське; ФК «Славутич» смт Драбів; ДЮСШ смт Драбів команди Драбівської громади та ФК «Свічківка»           с. Свічківка; ФК «Юність» с. Мойсівка команди Шрамківської громади.

Спортсменів привітала голова селищної ради Світлана ОРЕЛ, яка побажала футболістам гарних ігор, перемог. Тренерам, міцного здоров’я, сили та наснаги. З нагоди Дня  фізичної культури та спорту Почесною грамотою селищної ради відзначила кращих у сфері фізичної культури та спорту - спортсменів, тренерів, організаторів фізкультурно-спортивного руху громади, серед них: Цюра Петро Григорович, Жук Олександр Григорович, Кошовий Олег Миколайович, Моісєєв Василь Васильович (молодший), Петренко Тетяна Петрівна, Калач Ігор Миколайович та Петренко Лілія.

Боротьба за першість була запеклою та тривала до останніх хвилин турніру.

За підсумками усіх поєдинків Кубок миру здобула команда  ФК «Славутич»   смт Драбів;

ІІ місце виборола команда  ДЮСШ смт Драбів;

ІІІ місце посіла команда ФК «Лідер» с. Драбове-Барятинське.

По завершенню турніру відбулася церемонія нагородження переможців.     .